تصاویر دیجیتال گالری ملی لندن ❖     عنوان: مدونای صورتی ها ("La Madonna dei Garofani")❖     هنرمند: رافائل❖     تاریخجه: 

ONNOC7J
مدونای صورتی ها ("La Madonna dei Garofani")

درخواست تامین


برای قرن‌ها رافائل به عنوان برترین نقاش دوره رنسانس شناخته می‌شد، همه کاره‌تر از میکل آنژ و پرکارتر از لئوناردوی قدیمی‌تر معاصرشان. اگرچه رافائل در 37 سالگی درگذشت، نمونه رافائل به عنوان نمونه کلاسیک تا اواسط قرن 19 بر سنت آکادمیک نقاشی اروپایی تسلط داشت. او تقریباً به طور قطع آموزش خود را در آنجا آغاز کرد و باید آثاری از مانتنیا، اوچلو و پیرو دلا فرانچسکا را از سنین پایین می شناخت. اولین نقاشی های او نیز بسیار تحت تأثیر پروجینو بود. از سال 1500 - زمانی که استاد مستقلی شد - تا 1508 در سراسر ایتالیای مرکزی، به ویژه فلورانس، کار کرد، جایی که او یک پرتره نگار و نقاش برجسته مدوناس شد. در سال 1508، در سن 25 سالگی، او به دربار پاپ ژولیوس دوم فراخوانده شد تا در بازسازی آپارتمان های پاپ کمک کند. در رم او به عنوان یک پرتره نقاش تکامل یافت و به یکی از بزرگترین نقاشان تاریخ تبدیل شد. او تا پایان عمر در رم ماند و در سال 1514، پس از مرگ برامانت، به عنوان معمار مسئول سنت پیترز منصوب شد.

❖     عنوان: مدونای صورتی ها ("La Madonna dei Garofani")
❖     هنرمند: رافائل
❖     تاریخجه: 1483 - 1520
❖     تاریخجه اثر:   فعال بین سالهای 1506-7
❖     تکنیک:  رنگ روغن روی سرخدار
❖     ابعاد:  27.9 در 22.4 سانتی متر
❖     صاحب امتیاز:  خریداری شده با کمک صندوق قرعه کشی هریتیج، صندوق هنری (با مشارکت بنیاد ولفسون)، دوستان آمریکایی گالری ملی، لندن، گروه جورج بومونت، سر کریستوفر اوندااتجه و از طریق درخواست عمومی، 2004
❖     شماره ثبت:  NG6596
❖     مکان نمایش:  سالن 26
❖     مجموعه: مجموعه اصلی
 
 

تصویر دیجیتال : TIFF

کیفیت تصویر : گیگاپیکسل