بوم اکریلیک لیتکس بومهای لیتکس یک پارچه بوم ۱۰۰٪ پنبه ای و ارائه شده در رنگ‌های سیاه و سفید با وزن ۳۶۴ گرم در متر مربع بومی مناسب برای نقاشان حرفه ای است که روی شاسی برای نقاشی رنگ روغن و اکریلیک کشیده می شود.

ONNOC7J
لیتکس: پارچه بوم نقاشی آرتیست

درخواست تامین


بومهای لیتکس یک پارچه بوم ۱۰۰٪ پنبه ای و ارائه شده در رنگ‌های سیاه و سفید با وزن ۳۶۴ گرم در متر مربع بومی مناسب برای نقاشان حرفه ای است که روی شاسی برای نقاشی رنگ روغن و اکریلیک کشیده می شود. عرض این رول های بوم ۱۸۰ سانتی مترمی باشد و از ویژگی های آن استفاده از پنبه خام طبیعی و روکش اضافی(سبز رنگ) در پشت آن که با مواد پلیمری جهت افزایش مقاومت بوم پوشش شده است. مناسب برای رنگ‌های روغن و اکریلیک و دارای بافت در سطح متوسط قابلیت جذب متعادل و ساختار زبرآن از پخش شدن رنگ روغن جلوگیری می کند -عدم ایجاد ترک در هنگام کشش و فاقد اسید میباشدو حاوی مواد مضرمانند PVC یا مواد سرطان زا نیست.
کالای ثبت سفارش خرید این محصول به صورت پیش سفارش است و برای تحویل آن به زمان بیشتری نیاز داریم. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال ارسال این کالا از طریق پست رایگان خواهد بود.
کالاهای حجیم این کالا دارای محدودیت ارسال، هزینه بسته بندی و مشمول پرداخت هزینه حمل در محل خواهد بود.پارچه بوم روسی– لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.   سفید برزنت-364 گرم   سفید-364 گرم   طلایی-364 گرم   نقره ای-364 گرم


پیشنهاد برای سبد خرید