ابروباد و قطاعی کارین اگر می خواهید هنر جدیدی را شروع کنید که در آن به راحتی کاغذها، پارچه ها و چوب ها را با بافت های مرمری پوشش دهید به ابزراهایی نیاز خواهید داشت. هنر ابروباد سازی بر حس زیبایی شناسی شما تأثی

ONNOC7J
کارین: رنگ ابروباد مایع

درخواست تامین


اگر می خواهید هنر جدیدی را شروع کنید که در آن به راحتی کاغذها، پارچه ها و چوب ها را با بافت های مرمری پوشش دهید به ابزراهایی نیاز خواهید داشت. هنر ابروباد سازی بر حس زیبایی شناسی شما تأثیر می گذارد و شما را به گشت و گذار در دنیای رنگ‌ها می برد. برای آغاز به کار ابزارهای اولیه ای شامل به صرفه رنگ ابروباد، کاغذ مخصوص، کتیرای مایع، سوزن، ابزار گل سازی، قلم مو موی اسب، پالت ابروباد سازی، شانه مخصوص و مکمل‌های اماده سازی رنگ نیاز خواهید داشت. هر چه از ابزارهای با کیفیت تر و دقیق تر استفاده کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت. رنگ‌های ابروباد سنتی کارین و رنگ‌های با کاربرد آسان با رنگدانه‌های مرغوب و به روشی سنتی تولید می‌شوند. رنگ ابروباد کارین ماهیت خمیری دارد و قابل ترکیب با آب است. به منظورایجاد ابروباد تنظیم دقیق رنگ و بازشدن آن بر روی سطح آب، آکسگال صفرای بدون بوی کارین را به میزان کم برای رقیق کردن اضافه کنید. بعد از استفاده از رنگ‌ها باید درب شیشه را محکم ببندید تا رنگ‌ها خشک نشوند. در صورت افزودن آب می توان از رنگ‌های خشک استفاده مجدد کرد. این رنگ‌ها ساخته شده از رنگدانه های با کیفیت بالا و با ترکیب برابر رنگ هنگام مخلوط شدن بدون تجزیه یا تغییر رنگ است. رنگ‌های ابروباد کارین رنگ‌های زنده و ماندگار در بطری های ۳۰ میل رقیق و آماده استفاده و شیشه های ا بطری های ۱۰۵ میلی لیترخمیری با قابلیت استفاده روی کاغذ یا سطوح چوبی می باشند. همچنین این رنگ‌ها در قالب ست های مختلف و در کنار ابزار مورد نیاز ابروباد سازی ارائه میگردند.
کالای پیش سفارش

ارسال طی ۳ الی ۷ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.
چارت رنگ

انطباق با رنگ اصلی

رنگ های ارایه شده منطبق بر چارت اصلی تولید کننده بوده ولی به دلیل تفاوت در مانیتورهای کاربران، ممکن است مختصری با آنچه رویت می کنید متفاوت باشد.

ارائه : انتخاب گزینه هارنگ ابروباد مایع کارین – لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.


White: 101
Yellow: 201
Orange: 202
Dark Yellow: 204
Red: 301
Magenta: 809
Blue: 401
Purple: 302
Navy Blue: 404
Turquoise: 403
Grass Green: 504
Green: 503
Burgundy: 303
Brown: 603
Black: 701
پیشنهاد برای سبد خرید