قلم مو و مارکر پرینستون   کاربرد برای انواع تکنیک های نقاشی

ONNOC7J
پرینستون: قلم موی میکس سمور تخت- سری 4050

درخواست تامین


این قلم مو توسط استاد قلم مو ساز ژاپنی، ناهیدتا کاموتو، ساخته شد، این قلم مو ها اولین قلم موهای مصنوعی شبه سمور بود که پرینستون به هنرمندان عرضه کرد. امروزه، آن را به عنوان یکی از بهترین قلم موهای آبرنگ توسط هنرمندان سراسر جهان تحسین می کنند. طراحی با کیفیت بالا به طوری که آب را به بهترین نحو جذب و حفظ می کند و با انعطاف‌پذیری بالا شکل خود را به بهترین نحو حفظ می‌کنند و برای آبرنگ‌ها ایده‌آل می‌شوند. این قلم موها از نوعی فلامنت مصنوعی و حاوی ترکیب منحصربه‌ فردی از تاکلون طلایی در قطرهای متعدد است که نقطه‌ای عالی برای جزئیات ظریف، خطوط ریز مانند قلم موهای سمور طبیعی دارد. این قلم موهای نقاشی حرفه ای و در عین حال مقرون به صرفه تر از قلم موهای سمور اصلی هستند و عملکرد بهتری نسبت به اکثر قلم موهای موی مصنوعی دارند. این مجموعه دارای طیف قابل توجهی از اشکال و اندازه ها می باشد.

 
کاربرد برای انواع تکنیک های نقاشی
قلم موی تخت
کاربرد برای نقاشی روی زمینه های کوچک
میکس موی طبیعی سمور
قلم موی ترکیبی موی مصنوعی و طبیعی
 
 کالای ثبت سفارش خرید این محصول به صورت پیش سفارش است و برای تحویل آن به زمان بیشتری نیاز داریم. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال ارسال این کالا از طریق پست رایگان خواهد بود.قلم مو ترکیبی سمور زمینه سری 4050 – لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.   سایز 50


پیشنهاد برای سبد خرید
وینزور و نیوتن: قلم موی زمینه کاتمن
وینزور و نیوتن: قلم موی زمینه کاتمن


دالر رونی: مدیوم آبرنگ و گواش
دالر رونی: مدیوم آبرنگ و گواش


اشمینک: اسپری افکت آبرنگ- 50735
اشمینک: اسپری افکت آبرنگ- 50735


اشمینک: مدیوم کلاژ آبرنگ- 50715
اشمینک: مدیوم کلاژ آبرنگ- 50715