ست پاستل فابرکاستل مدادهای پاستل آرتیست فابرکاستل، با مغزهای پاستلی و بدون روغن، توسط هنرمندان نه تنها به عنوان مکملی عالی برای اجرای جزئیات دقیق در نقاشی پاستل است، بلکه به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرند.

ONNOC7J
فابرکاستل: ست پاستل

درخواست تامین


مدادهای پاستل آرتیست فابرکاستل، با مغزهای پاستلی و بدون روغن، توسط هنرمندان نه تنها به عنوان مکملی عالی برای اجرای جزئیات دقیق در نقاشی پاستل است، بلکه به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از هنرمندانی که از تکنیک های پاستل و تطبیق پذیری آنها لذت می برند، (به دلیل دست های کثیف و گرد و غبار رنگی که آنها را در نقاشی با پاستل های نرم همراهی می کند) ترجیح داده اند از این مدادهای خاص استفاده کنند. مدادهای پیت پاستل دارای مغز بسیار فشرده ای هستند که استفاده از آن مقرون به صرفه است. این مغزها حاوی سطح بالایی از رنگدانه است که باعث می شود مدادها هم برای کشیدن خطوط و سایه زدن و هم برای ترکیب و ادغام در رنگ‌های ظریف مناسب باشند. انتخاب رنگ زمینه در این تکنیک تاکید خاصی بر سایه های خنثی و رنگ‌های خاکی دارد که به ویژه برای نقاشی پاستلی مهم هستند.
کالای پیش سفارش

ارسال طی ۱ الی ۳ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.

ارائه : ست نقاشیست پاستل فابرکاستل – لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.   ست 12 رنگ-جعبه مقوایی   ست 24 رنگ پاستل نیمه-جعبه مقوایی   ست 24 رنگ-جعبه مقوایی   ست 24 رنگ-جعبه مقوایی   ست 36 رنگ-جعبه مقوایی   ست 36 رنگ-جعبه مقوایی   ست 48 رنگ پاستل نیمه-جعبه مقوایی   ست 60 رنگ-جعبه مقوایی   ست 72 رنگ پاستل نیمه-جعبه مقوایی


پیشنهاد برای سبد خرید
فابرکاستل: پاستل مدادی
فابرکاستل: پاستل مدادی


فابرکاستل: گچ پاستل پلی کروم
فابرکاستل: گچ پاستل پلی کروم


فابرکاستل: اتود طراحی
فابرکاستل: اتود طراحی


اشمینک: مدیوم‌های پاستل
اشمینک: مدیوم‌های پاستل


کانسون: مقوای پاستل میتنس تاچ
کانسون: مقوای پاستل میتنس تاچ