مکمل رنگ اشمینک ❖     روان بودن و جریان را بهبود میبخشد. ❖     طبیعی، مرطوب کننده ی غلیظ برای آبرنگ و گواش، کشش سطحی رنگ های رقیق شده با اب را کاهش می دهد.

ONNOC7J
اشمینک: اکسگال- 50031

درخواست تامین


سری مدیوم‌های آبرنگ به هنرمندان امکان استفاده از تکنیک‌ها و جلوه‌های خلاقانه جدید را با استفاده از آبرنگ‌های اشمینک روی کاغذ و سایر زمینه های پرایم شده می دهد. نکته: پرایمرهای آبرنگ ریزدانه (۵۰۷۰۲)، پرایمر آبرنگ درشت دانه (۵۰۷۰۳) و پرایمر شفاف آبرنگ (۵۰۷۰۴) اجازه می دهند آبرنگ را روی سایر تکیه گاه های غیر چرب مانند بوم، مقوا یا چوب به کار برد. اگر می‌خواهید قبل از نقاشی آبرنگ، قسمت هایی از کاغذ را که خیلی بافت دار نیست برای جلوگیری از رنگ شدن بپوشانید، گزینه‌های مختلفی مانند فریسک مایع (۵۰۳۰۰) و (۵۰۳۰۳)، مایعات ماسک (۵۰۷۳۰) و (۵۰۷۳۱) خواهید داشت. دو خمیر مدل‌سازی ریز و درشت برای استفاده از آبرنگ بر روی زمینه های مختلف، ایجاد جلوه‌های بافت سه‌بعدی را ممکن می‌سازد. آنها به سادگی برای کاغذ (بیش از ۳۵۰ گرم در متر مربع)، تخته یا چوب با استفاده از یک کاردک اعمال می شوند. پس از خشک شدن می توان زمینه را با آبرنگ رنگ کرد. توصیه می شود لایه های ضخیم تر ترجیحاً چند روز بعد رنگ شود. هنگام کار با آبرنگ و سری آکوا مهم است که زمینه ها عاری از چربی باشند. برای تکیه‌گاه‌هایی که به سختی با آب خیس می‌شوند، توصیه می‌کنیم آماده سازی اولیه را با استفاده از oxgall (۵۰۰۳۱) یا ONETZ (۱۴ ۰۳۱) انجام دهید. علاوه بر این، جریان بهبود یافته در چنین زمینه ها با افزودن کمی از یکی از این دو عامل مرطوب‌کننده به آبرنگ‌ها حاصل می‌شود. از این دو مکمل می توان برای "چربی زدایی" پالت های مخلوط لاکی جعبه رنگ فلزی نیز استفاده کرد. تمام مکمل‌های آبرنگ را می توان به راحتی با آب مخلوط کرد. برخی از آنها مانند رنگ‌های اکریلیک نسبتاً سریع خشک می شوند تا در برابر آب مقاوم شوند. به همین دلیل، توصیه می شود بلافاصله پس از نقاشی، تمام وسایل کار استفاده شده را با آب و صابون تمیز کنید. اثر به دست آمده با استفاده از مکمل‌های براق کننده (۵۰۷۴۰) وجلوه های مرواریدی (۵۰۷۲۰) بستگی زیادی به مقادیر فردی اضافه شده دارد. به این معنی که هر چه رنگ بیشتر و آب کمتر باشد، تاثیر آن بیشتر است. توجه کنید بسیاری از مکمل‌های آبرنگ قبل از استفاده با آبرنگ مخلوط می شوند. همیشه از یک پالت برای مخلوط کردن استفاده کنید و هرگز این مکمل‌ها را مستقیماً در قرص آبرنگ نزنید. برای نگهداری تمام مکمل‌های آبرنگ در جای خنک نگهداری شود و در برابر یخبندان محافظت شوند. همه مکمل‌های آبرنگ را می توان با گواش هورادام یا گواش آکادمی نیز ترکیب کرد، به شرطی که پس از رقیق شدن با آب زیاد مانند آبرنگ استفاده شوند. کسانی که مایلند خودشان آبرنگ‌ها را با رنگدانه ها آسیاب کنند، گزینه های مناسبی مانند صمغ عربی (۵۰۳۰۲) و چسب آبرنگ "آماده برای استفاده" (۵۰۸۲۰) خواهند داشت.

❖     روان بودن و جریان را بهبود میبخشد.
❖     طبیعی، مرطوب کننده ی غلیظ برای آبرنگ و گواش، کشش سطحی رنگ های رقیق شده با اب را کاهش می دهد.
❖     به صورت کم استفاده شود.
❖     اکس گال حل شده اگر به مدت طولانی مصرف نشود، لخته می شود.
❖     این هیچ تاثیری روی کارکرد محصول ندارد.
❖     برای رقیق کردن از آب استفاده شود.
❖     حاوی اکسگال، آب
 

 
کالای پیش سفارش

ارسال طی ۳ الی ۷ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.اکسگال 50031– لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.   اکسگال-60ml   اکسگال-200ml   اکسگال-1000ml


پیشنهاد برای سبد خرید
اشمینک: گواش آرتیست کالیگرافی
اشمینک: گواش آرتیست کالیگرافی


اشمینک: صمغ عربی- 50302
اشمینک: صمغ عربی- 50302