مکمل رنگ اشمینک ❖     ریتاردر برای افزایش زمان خشک شدن ❖     ریتاردر لینو شفافیت و براقیت جوهرهای چاپ را افزایش می دهد. ❖     به نسبت ۱:

ONNOC7J
اشمینک: ریتاردر رنگ لینو- 50906

درخواست تامین


به طور کلی رنگ‌های آکوا-لینوپرینت در کیفیت آرتیست، بلکه رنگ‌های لینوپرینت کالج را هم می‌توان مستقیماً روی زمینه های مناسب مانند کاغذ یا مقوا اعمال کرد. با این حال، افزودن مدیوم‌های لینو امکان دستیابی به جلوه‌های بصری بیشتری را فراهم می‌کند. بسته به نوع مکمل مورد استفاده، رنگ‌های چاپ شفاف‌تر، براق‌تر می‌شوند یا جلوه‌ای درخشان و مرواریدی به دست می‌آید. تأثیر به مقدار ماده اضافه شده و شدت رنگ رنگ لینوپرینت بستگی دارد. به طور کلی، هر چه مقدار مدیوم لینو بیشتر باشد و شدت رنگ استفاده شده تیره تر باشد، اثر متمایزتر است. هر سه مدیوم لینو بدون رقیق شدن در رنگ‌های لینو مخلوط می شوند.این مدیوم ها براقیت و جلوه های مرواریدی و برجسته سازی بعدی را امکان پذیر می کند. درست مانند رنگ‌های لینوپرینت اشمینک، در برابر پاک‌کننده ها مقاوم هستند، اما پس از خشک شدن در برابر آب مقاوم نیستند، کم‌بو هستند و می‌توانند با آب مخلوط شوند. توجه کنید که افزودن مدیوم‌های لینو کمی زمان باز بودن رنگ‌های چاپ را افزایش می دهد. تمام مدیوم‌های لینو و رنگ‌های چاپ اشمینک را از یخ زدگی محافظت کنید.حتی اگر تمام بلوک های چاپ و تجهیزات کاری مانند صفحات شیشه ای، غلطک های چاپ، کاردک های رنگ و قلم مو ها را می توان به طور کلی با آب تمیز کرد ولی توصیه می کنیم از پاک‌کننده مخصوص مانند LINO clean (۵۰۹۰۳) استفاده کنید.

❖     ریتاردر برای افزایش زمان خشک شدن
❖     ریتاردر لینو شفافیت و براقیت جوهرهای چاپ را افزایش می دهد.
❖     به نسبت ۱: ۱ به رنگ اضافه شود.
❖     مدیوم مبتنی بر صمغ عربی خشک نمی شود
❖     ابزار کار باید پس از استفاده بلافاصله با آب تمیز شود.
❖     در محیط خشک، خنک اما عاری از یخ زدگی نگهداری شود
❖     تست های اولیه توصیه می شود
❖     حاوی: صمغ عربی، مواد افزودنی و آب.
 

 
کالای پیش سفارش

ارسال طی ۳ الی ۷ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.ریتاردر رنگ لینو 50906– لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.   ریتاردر رنگ لینو-35ml   ریتاردر رنگ لینو-120ml


پیشنهاد برای سبد خرید
اشمینک: پاک‌کننده لینو- 50903
اشمینک: پاک‌کننده لینو- 50903


اشمینک: اسپری فیکساتیو همه منظوره- 50401
اشمینک: اسپری فیکساتیو همه منظوره- 50401


اشمینک: مدیوم چاپ دستی- 50056
اشمینک: مدیوم چاپ دستی- 50056


اشمینک: مدیوم چاپ دستی رنگ مشکی- 50057
اشمینک: مدیوم چاپ دستی رنگ مشکی- 50057