مکمل رنگ اشمینک ❖     پاک کننده ابزار لینو ❖     بسیار موثر و با تاثیر زیاد ❖     تاثیر زیاد پاک کنندگی برای رن گهای لینو پرینت مناسب برا

ONNOC7J
اشمینک: پاک‌کننده لینو- 50903

اشمینک: پاک‌کننده لینو- 50903

رنگ ها و مدیوم‌های بسیاری را می توان مستقیماً با آب استفاده کرد. با این حال، نقاشی با استفاده از رنگ‌های روغن یا تمپرا به حلال های آلی ویژه برای رقیق کردن رنگ‌ها و پاک کردن تجهیزات مانند قلم‌مو یا کاردک های پالت نیاز دارد. ورنی ها نیز نیاز به استفاده از حلال دارند. محصول کلاسیک در میان آنها مطمئناً ترپانتین روغنی (۵۰۰۲۴, ۵۰۱۰۲) است که از درختان مخروطی مانند کاج به دست می آید. برای رقیق کردن رنگ‌های روغنی، مدیوم‌های روغنی و ورنی های مبتنی بر وایت اسپریت و همچنین به عنوان حلال برای صمغ دامار و ماستیک ایده‌آل است. جایگزین مصنوعی، جایگزین ترپانتین (۵۰۰۱۹)، ویژگی های بسیار مشابهی دارد، با این حال، نمی توان از آن برای تولید محلول ماستیک استفاده کرد. همچنین برخی از مخلوط‌های حلال وجود دارند که بوی بسیار کمتری دارند، مانند ترپانتین (۵۰۰۱۳)، ترپانتین (۵۰۰۲۳) یا Diluent N (۵۰۰۲۶). اینها همچنین می توانند برای رقیق کردن رنگ روغن استفاده شوند، اما نه برای مکمل‌ها و محلول های رنگ روغن. برای پاک کردن رنگ‌های روغن و اکریلیک که قبلاً خشک شده‌اند، به محصولات ویژه دیگری با قدرت انحلال بالا مانند پاک‌کننده قلم‌موی (۵۰۰۵۱) یا پاک‌کننده قلم‌موی اقتصادی (۵۰۰۵۲) نیاز است. برخی دیگر از مواد پاک‌کننده موثر برای مصارف خاص AERO CLEAN RAPID (۵۰۶۰۶) برای ایر براشو LINO clean (۵۰۹۰۳) برای غلطک های لینوپرینت قابل کاربرد است. این نکته مهم باید مورد توجه قرار داد که حلال های آلی فقط باید در اتاق هایی با تهویه مناسب استفاده شوند. لطفاً به برگه‌های اطلاعات ایمنی فردی مراجعه کنید. پاک‌کننده لینو – ۵۰۹۰۳ پاک‌کننده بسیار موثر برای رنگهای لینو که برای از بین بردن بقایای رنگهای خشک شده از غلطک های بسیار کثیف استفاده می شود.

❖     پاک کننده ابزار لینو
❖     بسیار موثر و با تاثیر زیاد
❖     تاثیر زیاد پاک کنندگی برای رن گهای لینو پرینت مناسب برای از بین بردن رنگ های باقی مانده روی غلطک های لاستیکی بسیار کثیف.
❖     قابل تجزیه
❖     حاوی آب، الکل ها، عوامل سطحی فعال، مواد افزودنی
 

 

0 تومان
- +
افزودن به سبد افزودن به سبد
درخواست تامینکالای پیش سفارش

ارسال طی ۳ الی ۷ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.پیشنهاد برای سبد خرید
اشمینک: ریتاردر رنگ لینو- 50906
اشمینک: ریتاردر رنگ لینو- 50906


دالر رونی: مدیوم‌های رنگ روغن
دالر رونی: مدیوم‌های رنگ روغن