آبرنگ و گواش ال بی چسب ورق طلا دفترچه طلای اصل لاک الکی یا ورنی 

ONNOC7J
ال بی: لیکوئید طلا

درخواست تامین


واکس تذهیب Lefranc & Bourgeois یک موم با کیفیت حرفه ای برای ایجاد پتینه بر روی اجسام تزئینی، قالب گیری و غیره است. برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مناسب است. این موم تذهیب Lefranc & Bourgeois مبتنی بر حلال است و حاوی رنگدانه های فلزی است که رنگ‌های فلزی قوی و رنگین کمانی را ایجاد می کند. آنها بسیار مات هستند و خشک می شوند تا پوششی ضد آب و مقاوم در برابر آب و هوا داشته باشند. موم تذهیب Lefranc & Bourgeois برای استفاده روی چوب، گچ، مقوا، شیشه، سنگ، کاغذ، پارچه، سرامیک و غیره مناسب است. N.B. روی پایه های رنگ شده با گلیسیرین استفاده نکنید. وسایل تزئین شده برای استفاده در مواد غذایی مناسب نیستند. موم تذهیب Lefranc & Bourgeois یک خمیر غنی است که می توان آن را با قلم مو یا پارچه استفاده کرد. لایه های بعدی را چند دقیقه پس از خشک شدن بمالید و بعد از ۱۲ ساعت زمان خشک شدن، محصول تمام شده را جلا دهید. موم تذهیب Lefranc & Bourgeois در شیشه های ۳۰ میلی لیتری با درب پیچ فروخته می شود.

چسب ورق طلا
دفترچه طلای اصل
لاک الکی یا ورنی 
پک ورق طلای مصنوعی
مهره عقیق و ابزار جانبی
دفترچه ورق طلای مصنوعی
قلم موی طلاکاری
ورق طلای مصنوعی اقتصادی
 
 کالای ثبت سفارش خرید این محصول به صورت پیش سفارش است و برای تحویل آن به زمان بیشتری نیاز داریم. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال ارسال این کالا از طریق پست رایگان خواهد بود.
چارت رنگ

انطباق با رنگ اصلی

رنگ های ارایه شده منطبق بر چارت اصلی تولید کننده بوده ولی به دلیل تفاوت در مانیتورهای کاربران، ممکن است مختصری با آنچه رویت می کنید متفاوت باشد.

ارائه : انتخاب گزینه هالیکوئید طلا ال بی – لطفا برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و انتخاب گزینه مورد نظر، کلیک فرمایید.


Rich Gold: 702
Copper: 707
Silver: 710
Pewter: 711
Brass: 715
Florantine: 723
Renaissance: 724
پیشنهاد برای سبد خرید