چارت رنگ روغن اشمینک ❖     ۴۸ رنگ درخشان ❖     حداکثر پایداری نور (فقط ۴ ۵ ستاره) ❖     بسیار خمیر مانند و در عین حال انعطاف پذیر

ONNOC7J

FlipHTML5 LightBox Embed Demo


اشمینک: رنگ روغن آکادمی

درخواست تامین


رنگ روغن آکادمی اشمینک در ۴۸ رنگ با کیفیت مطلوب برای استفاده هنرمندان فرموله و عرضه شده است. رنگ‌های روغن آکادمی حاوی رنگدانه هایی با کیفیت آرتیست در غلظت بالا هستند که باعث درخشندگی و ماندگاری طولانی می شوند (در سطح ۴ و ۵ ستاره). به دلیل تعداد زیاد رنگ‌های موجود در یک رنگدانه، سایه های درخشان را نیز می توانید در مخلوط ها بدست آورید. اشمینک با داشتن رنگ‌های روغن آکادمی محدوده رنگی هماهنگ با مبتدیان و کاربران خبره ارائه می دهد. درخشندگی بالا، سازگاری با رنگ‌های شفاف(ترنسپرنت) و پوشاننده تنها برخی از ویژگی های مهم این سری رنگ است. با توجه به فرمولاسیون های جدید و متعادل با روغن بزرک کیفیت بالا برای طیف های رنگ سفید (زینک، تیتانیوم و سفید ترکیب رنگ) به کار می رود. رنگ روغن آکادمی در کنار روغن های گیاهی زمان خشک کردن سریع و یکنواختی را در همه ۴۸ مجموعه رنگی ارائه می دهد. روغن آکادمی رنگ روغنی پرحجم است که می تواند بسیار آسان و یکنواخت مورد استفاده قرار گیرد. همه رنگ‌ها در حجم های ۶۰ میلی لیتری موجود است. همچنین ۳۶رنگ در تیوب های ۲۰۰ میلی لیتر و ۸ رنگ نیز در شیشه های ۵۰۰ میلی لیتر عرضه می شود که با توجه به قیمت و کارایی بسیار مناسب به خصوص برای هنرمندانی که به مقادیر زیادی رنگ نیاز دارند ارائه می شود. رنگ روغن آکادمی را می توان با سایر رنگ‌های روغن ترکیب کرد و استفاده از مکمل‌های نقاشی اشمینک این امکان را فراهم می کند تا تغییرات مورد نیاز برای کلیه تکنیک های نقاشی فراهم شود.

❖     ۴۸ رنگ درخشان
❖     حداکثر پایداری نور (فقط ۴ ۵ ستاره)
❖     بسیار خمیر مانند و در عین حال انعطاف پذیر
❖     زمان خشک شدن سریع و یکنواخت
❖     زرد اولیه، سرخابی اولیه و فیروزه ای اولیه برای ترکیب به رنگ های ثانویه خالص
 

 
کالای پیش سفارش

ارسال طی ۳ الی ۷ روز کاری

خرید این محصول در صورت عدم موجودی قابل سفارش خواهد بود. لطفا قوانین پیش سفارشات را مطالعه و تائید بفرمایید.
نحوه ارسال این کالا مشمول تخفیف پلکانی بر هزینه حمل خواهد بود.
چارت رنگ

انطباق با رنگ اصلی

رنگ های ارایه شده منطبق بر چارت اصلی تولید کننده بوده ولی به دلیل تفاوت در مانیتورهای کاربران، ممکن است مختصری با آنچه رویت می کنید متفاوت باشد.